УКР
УКР
13.09.2012 11:30
Поділитися

«Факти тижня з Оксаною Соколовою» побували на спектаклях «Ленкома»

0

Востаннє зіркова команда Марка Захарова була у Києві аж 5 років тому. Цьогоріч у гастрольному репертуарі «ленкомівців» — дві вистави: до ідеалу обшліфований увагою московських глядачів «Вишневий сад» і прем’єрний «Пер Гюнт». 

У день прем’єри на київській сцені в фойє театру – повний аншлаг. І це при тому, що Ібсена нерідко називають надто складним й надміру інтелектуальним. Залишаючись вірним собі, Захаров пообіцяв: «Пер Гюнт», як і решта його постановок мусить бути доступною до сприйняття кожному – незалежно від віку, інтелектуального рівня, чи соціального статусу. 

До теми: «ЛЕНКОМ» ЇДЕ ДО КИЄВА

«Вишневий сад» Захаров називає своєю посвятою великому Олегу Янковському. Адже про нього як і про решту тих, кого з ним вже нема – він й досі думає мало не щодня. Після смерті Янковського – роль чеховського Гаєва, на яку він був призначений, довірили одноосібно грати Олександру Збруєву.   

Сам же Олександр Вікторович твердить: він – у компанії таких партнерів, як надія «ленкому» — молодий Антон Шагін, метр Леонід Бронєвой, і перевірена подруга Олександра Захарова зробить усе – щоб не підкачати. 

Як все пройшло – дивіться далі у сюжеті.

 

 

«Факти тижня з Оксаною Соколовою» щонеділі о 18:45 на каналі ICTV!

13.09.2012 11:30
0Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору