УКР
УКР
12.11.2012 14:32
Поділитися

«Факти тижня з Оксаною Соколовою». Смерть Ярослава Мазурка – вбивство чи самогубство?

0

Минулого тижня в одному з лісопарків Києва було знайдено тіло застреленого чоловіка, якого міліція вважає Ярославом Мазурком. Втім, замість крапки у справі, ця страшна знахідка викликала лише більше запитань. «Факти тижня» спробували знайти на них відповіді.

Не так давно міліція запевняла, що Мазурка бачили на Миколаївщині, а його кредитка спрацювала у Львові. Однак тіло караванівського стрілка  було знайдено фактично біля його власного будинку. Як міг вільно переміщатися країною чоловік, чий портрет відомий практично кожному? І чому за місяць міліція не знайшла його живим у Сирецькому лісочку, через який щодня сотні людей ходять до метро, вигулюють собак та виходять на пробіжки?

До теми: «Факти тижня з Оксаною Соколовою». 23-річна киянка проїхала пів-України, щоб стрибнути під потяг?

Психолог-криміналіст Юрій Ірхін багато років вивчає поведінку злочинців і припускає, що Мазурок до життя «в бігах» не був готовий.

− Перспектив на переховування, на уникнення відповідальності у нього не було, − пояснює Юрій Ірхін. − В даному випадку це можна кваліфікувати, як раціональне самогубство – у людини створюються такі умови, коли не жити легше, ніж жити. Ця людина в принципі цивілізована, вона урбанізована і не може існувати на рівні бомжа чи дикуна.

Офіційно оприлюднена версія міліції збігається з думкою психолога-криміналіста: постріл у скроню, сліди пороху на руці та пістолет поруч з тілом. Однак, запитань все одно лишається чимало. Чому був без взуття, якщо жив у таких жахливих умовах, але з паспортом, де зміг поголитися і чому, зрештою, весь цей час його ніхто не бачив?

Як на ці питання відповідають представники міліції − дивіться у сюжеті нижче.

Дивіться «Факти тижня з Оксаною Соколовою» щонеділі о 18:45 на каналі ICTV!

12.11.2012 14:32
0Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору