УКР
УКР
20.02.2013 17:00
Поділитися

«Факти тижня з Оксаною Соколовою». Кому вигідне нове ліцензування імпортних ліків? (ФОТО, ВИДЕО)

0

 

 

З 1 березня в Україні впровадять нову систему ліцензування імпортних ліків. Одні називають її спробою навести лад із безконтрольним імпортом медпрепаратів, інші – банальним перерозподілом фармацевтичного ринку. «Факти тижня» розібралися, чого чекати від таких нововведень пересічним українцям.

Фармацевтичний час «Ч» настане в Україні за два тижні, але вже сьогодні багатьох препаратів в аптеках не знайти. Люди не знають чого чекати з 1 березня, коли набере чинності закон щодо ліцензування імпортних ліків, і вже скуповують препарати про запас.

Закон змусить фармацевтичних імпортерів грати за новими правилами, і отримувати додаткову ліцензію на ввезення своєї продукції. У теорії, це має змусити імпортерів підвищити якість продукції. Адже Держлікслужба проводитиме додатковий контроль усіх ліків, що завозяться на територію України.

− Підробки робляться без ліцензії на території України, − переконаний Кшишктоф Седлєцкі, який вже не один рік займається імпортом японських ліків. − Ніякий закон там нічого не забезпечить, бо нелегали ходять мимо всіляких законів.

До теми: Раїса Богатирьова замішана у скандалі навколо вакцини для немовлят?

Звісно, у японських сараях імпортні ліки для України навряд чи виготовляють. Але препаратів-підробок, як закордонних так і вітчизняних, у нас все ж вистачає і додатковий контроль не завадить. Але в умовах українських реалій такий контроль часто закінчується корупцією, тобто хто заплатить, той і отримає ліценцію.

Хто найбільше наживеться на новому законі – дивіться у сюжеті.

 

Дивіться «Факти тижня з Оксаною Соколовою» щонеділі о 18:45 на ICTV!

 

20.02.2013 17:00
0Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору