Video: Анекдоти, танці і канабіс. Чим заманюють українців на виборах? Факти тижня, 18.10

Головна прем'єра тижня відбулася у соцмережах. На сторінці президента Зеленського. Спочатку, як і належить, був анонс. Про те, що в день виборів в країні відбудеться ще й опитування. Що за опитування? Де? Для чого? Коли інтерес суспільства розігрівся — пішла перша серія. Тобто, перше запитання. Потім друга. І далі все, за законами жанру. Оприлюднені запитання для українців - збентежили і експертів, і політиків. Ідею скоротити кількість народних депутатів українці підтримали ще 20 років тому, на референдумі. 90% голосів - за. Відтоді мало що змінилось. Зрозуміле і ставлення до покарання за корупцію. Але що заважає зараз саджати винних хоч на якийсь термін? Слово канабіс без сумніву, може зацікавити більш молоде покоління. Може на це і робиться головний розрахунок? Для чого насправді збираються опитувати українців? Чи є хоч якийсь механізм, аби потім втілити результат у життя? Чи збираються це робити? І до чого тут місцеві вибори? Усі секрети розкаже Валерій Літонінський.

Анекдоти, танці і канабіс. Чим заманюють українців на виборах? Факти тижня, 18.10

0 Комментировать

Головна прем’єра тижня відбулася у соцмережах. На сторінці президента Зеленського. Спочатку, як і належить, був анонс. Про те, що в день виборів в країні відбудеться ще й опитування.
Що за опитування? Де? Для чого? Коли інтерес суспільства розігрівся — пішла перша серія. Тобто, перше запитання. Потім друга. І далі все, за законами жанру.

Оприлюднені запитання для українців – збентежили і експертів, і політиків. Ідею скоротити кількість народних депутатів українці підтримали ще 20 років тому, на референдумі. 90% голосів – за. Відтоді мало що змінилось. Зрозуміле і ставлення до покарання за корупцію. Але що заважає зараз саджати винних хоч на якийсь термін?

Слово канабіс без сумніву, може зацікавити більш молоде покоління. Може на це і робиться головний розрахунок?

Для чого насправді збираються опитувати українців? Чи є хоч якийсь механізм, аби потім втілити результат у життя? Чи збираються це робити? І до чого тут місцеві вибори? Усі секрети розкаже Валерій Літонінський.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

18.10.2020 19:08

Ведущие канала

    Пока нет материалов ...

Смотрите на ICTV


Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: