Video: Бізнес на корона-тестах. Як заробляють на українцях? Факти тижня, 18.10

Зробити тест на коронавірус стає проблемою. Великі черги вишиковуються до лабораторій, де робляться тести на коронавірус. Європейські норми передбачають, що за тиждень має робитися мінімум 300 ПЛР-тестів на 100 тисяч населення. Аби ізолювати хворих і обмежити поширення вірусу. В Україні ж роблять тільки 120 тестів на 100 тисяч. Вдвічі менше. І роблять за рахунок самого населення, а тести дорогі. Кожна лабораторія діє на свій розсуд. Мова не лише про тих людей, в кого підозрюють вірус. Тести вимагають у школах, коли хтось один заразився, на деяких підприємствах, на кордонах. Тобто тести стали фактично обов'язковими, але держава не зробила нічого, аби вони були доступними. Наскільки достовірні результати лабораторій, яких розплодилося, як грибів після дощу? Чи можна довіряти приватним? Як потрапити у державні? І де знайти дешевше? Розслідування Сергія Костежа.

Бізнес на корона-тестах. Як заробляють на українцях? Факти тижня, 18.10

0 Комментировать

Зробити тест на коронавірус стає проблемою.

Великі черги вишиковуються до лабораторій, де робляться тести на коронавірус. Європейські норми передбачають, що за тиждень має робитися мінімум 300 ПЛР-тестів на 100 тисяч населення. Аби ізолювати хворих і обмежити поширення вірусу. В Україні ж роблять тільки 120 тестів на 100 тисяч. Вдвічі менше. І роблять за рахунок самого населення, а тести дорогі.

Кожна лабораторія діє на свій розсуд.
Мова не лише про тих людей, в кого підозрюють вірус. Тести вимагають у школах, коли хтось один заразився, на деяких підприємствах, на кордонах.

Тобто тести стали фактично обов’язковими, але держава не зробила нічого, аби вони були доступними.

Наскільки достовірні результати лабораторій, яких розплодилося, як грибів після дощу? Чи можна довіряти приватним? Як потрапити у державні? І де знайти дешевше? Розслідування Сергія Костежа.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

18.10.2020 19:19

Ведущие канала

    Пока нет материалов ...

Смотрите на ICTV


Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: