Video: Машини, дівчата та зброя Бонда. Чим вразив агент 007 за сто років? Факти тижня, 15.11

Найбільш розкручений у кіно шпигун - Бонд. Джеймс Бонд. Цього тижня виповнюється 100 років. Принаймні, саме така дата народження є у книзі. Про вигаданого літературного героя Яна Флемінга. Чи Джеймс Бонд все ж таки існував? Джеймс Бонд - правда, не шпигун, а звичайний орнітолог. У якого автор бондіани запозичив ім’я для свого персонажа. А от двоє розвідників, як вважається, стали прототипами Агента-007. Серб Душан Попов і українець - одесит Соломон Розенблюм. Чим вони так вразили автора бондіани Яна Флемінга? І як народжувалася легенда про Джеймса Бонда – найприбутковішого літературного шпигуна усіх часів і народів? Історичний детектив Фактів тижня від Тараса Шако.

Машини, дівчата та зброя Бонда. Чим вразив агент 007 за сто років? Факти тижня, 15.11

0 Комментировать

Найбільш розкручений у кіно шпигун – Бонд. Джеймс Бонд. Цього тижня виповнюється 100 років.

Принаймні, саме така дата народження є у книзі. Про вигаданого літературного героя Яна Флемінга. Чи Джеймс Бонд все ж таки існував?

Джеймс Бонд – правда, не шпигун, а звичайний орнітолог. У якого автор бондіани запозичив ім’я для свого персонажа. А от двоє розвідників, як вважається, стали прототипами Агента-007. Серб Душан Попов і українець – одесит Соломон Розенблюм.

Чим вони так вразили автора бондіани Яна Флемінга? І як народжувалася легенда про Джеймса Бонда – найприбутковішого літературного шпигуна усіх часів і народів? Історичний детектив Фактів тижня від Тараса Шако.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

15.11.2020 21:37

Ведущие канала

    Пока нет материалов ...

Смотрите на ICTV


Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: