Video: Непримиренна Білорусь і персональні санкції проти Лукашенка. Факти тижня, 18.10

Ставка Лукашенка, що після інавгурації все якось розсмокчиться – не спрацювала. І бацька вирішив зіграти у доброго полісмена. Залізний Лукашенко, який демонстрував свою непохитність і в упор не помічав опозицію – зустрівся з її представниками. Правда, у стінах СІЗО КДБ. Ця зустріч тривала майже 5 годин. Але державне телебачення повідомило про неї дуже коротко. Обмежившись сухими повідомленнями. Як розповів пізніше через своїх адвокатів - учасник цих посиденьок у СІЗО - головний опонент Лукашенка на виборах Віктор Бабарика - діалогом там і не пахло. Чи є план Б у Лукашенка? Як змінюється протест на вулицях? Що там відбувалося сьогодні? Сценарії від Олександра Мельникова.

Непримиренна Білорусь і персональні санкції проти Лукашенка. Факти тижня, 18.10

0 Комментировать

Ставка Лукашенка, що після інавгурації все якось розсмокчиться – не спрацювала. І бацька вирішив зіграти у доброго полісмена.

Залізний Лукашенко, який демонстрував свою непохитність і в упор не помічав опозицію – зустрівся з її представниками. Правда, у стінах СІЗО КДБ. Ця зустріч тривала майже 5 годин. Але державне телебачення повідомило про неї дуже коротко. Обмежившись сухими повідомленнями.

Як розповів пізніше через своїх адвокатів – учасник цих посиденьок у СІЗО – головний опонент Лукашенка на виборах Віктор Бабарика – діалогом там і не пахло.

Чи є план Б у Лукашенка? Як змінюється протест на вулицях? Що там відбувалося сьогодні? Сценарії від Олександра Мельникова.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

18.10.2020 19:54

Ведущие канала

    Пока нет материалов ...

Смотрите на ICTV


Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: