• Главная
  • Проекты
  • Видео
  • Онлайн

Video: Новий закон про зброю. Чи дозволять українцям ходити з пістолетами? Факти тижня, 21.02

Вільний продаж вогнепальної зброї в Україні заборонений, якщо ви не мисливець. Але практично усі роки незалежності не припиняється гаряча дискусія – чи треба скасувати цю норму? Поліція вважає, що, отримавши можливість вільно купувати стволи, українці перестріляють один одного. Опоненти категорично з цим не погоджуються. Мовляв, зброя потрібна для самозахисту. Зараз у Верховній Раді зареєстровано одразу два законопроекти про легалізацію короткоствольної зброї. Що ж пропонують депутати? Чи зможуть українці вільно купувати пістолети? І чи дозріли ми до цього? Всі за і проти зважив Сергій Костеж.

Новий закон про зброю. Чи дозволять українцям ходити з пістолетами? Факти тижня, 21.02

0 Комментировать

Вільний продаж вогнепальної зброї в Україні заборонений, якщо ви не мисливець. Але практично усі роки незалежності не припиняється гаряча дискусія – чи треба скасувати цю норму?

Поліція вважає, що, отримавши можливість вільно купувати стволи, українці перестріляють один одного. Опоненти категорично з цим не погоджуються. Мовляв, зброя потрібна для самозахисту.

Зараз у Верховній Раді зареєстровано одразу два законопроекти про легалізацію короткоствольної зброї. Що ж пропонують депутати? Чи зможуть українці вільно купувати пістолети? І чи дозріли ми до цього? Всі за і проти зважив Сергій Костеж.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

21.02.2021 19:55

Ведущие канала

    Пока нет материалов ...

Смотрите на ICTV


Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: