Video: Перші кадрові призначення Байдена. Що зміниться для України? Факти тижня, 15.11

Протягом тижня Байдена вітали з перемогою лідери країн. Вже долучився навіть Китай, але російський президент Путін досі мовчить. Схоже Кремль не збирається підтримувати протистояння нинішнього господаря Білого Дому. Втративши імунітет Трамп, вочевидь, здобуде низку кримінальних справ. І не лише про несплачені податки. Може поновитись розслідування щодо того, чи допомагала йому Росія стати президентом. Байден завжди критикував Росію за анексію Криму. І активно підтримував Україну у конфлікті на Донбасі. В ході передвиборчої кампанії він заявив, що треба посилювати роль США у переговорах по Донбасу. І долучатися до Нормандського формату. Байден не раз бував в Україні. І за цей тиждень українські політики наввипередки публікували фото з ним. Але, варто нагадати, що Байден також критикував нас за відсутність боротьби із корупцією. Тож, що принесе Україні 46-й президент США? І як змінить розстановку сил у світі? Андрій Борис повернувся зі Сполучених Штатів з ексклюзивами.

Перші кадрові призначення Байдена. Що зміниться для України? Факти тижня, 15.11

0 Комментировать

Протягом тижня Байдена вітали з перемогою лідери країн. Вже долучився навіть Китай, але російський президент Путін досі мовчить. Схоже Кремль не збирається підтримувати протистояння нинішнього господаря Білого Дому.

Втративши імунітет Трамп, вочевидь, здобуде низку кримінальних справ. І не лише про несплачені податки. Може поновитись розслідування щодо того, чи допомагала йому Росія стати президентом.

Байден завжди критикував Росію за анексію Криму. І активно підтримував Україну у конфлікті на Донбасі. В ході передвиборчої кампанії він заявив, що треба посилювати роль США у переговорах по Донбасу. І долучатися до Нормандського формату.

Байден не раз бував в Україні. І за цей тиждень українські політики наввипередки публікували фото з ним. Але, варто нагадати, що Байден також критикував нас за відсутність боротьби із корупцією. Тож, що принесе Україні 46-й президент США? І як змінить розстановку сил у світі? Андрій Борис повернувся зі Сполучених Штатів з ексклюзивами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

15.11.2020 19:31

Ведущие канала

    Пока нет материалов ...

Смотрите на ICTV


Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: