Video: Подорож у Каппадокію. Чим приваблює загублений світ підземної цивілізації? Факти тижня, 18.04

Скелі Каппадокії у будь-кого розбудять фантазію. Одні схожі на застиглі хвилі, інші – на кам’яних велетнів, треті – на загадкових тварин. Як же утворились такі дивовижні форми? За даними геологів, колись тут відбулось виверження трьох вулканів. Коли гаряча лава зіткнулася із водою, місце перетворилося на марсіанську пустелю. Згодом над нею попрацював вітер - головний скульптор природи. Коли сюди прийшли люди, то збагнули, що вулканічний ґрунт дуже м’який, і почали копати печери для житла. Турецька Каппадокія неймовірна. Всі знають про тамтешні повітряні кулі. Але є інший бік - таємничий. Репортаж з восьмого дива світу привіз Артем Куля.

Подорож у Каппадокію. Чим приваблює загублений світ підземної цивілізації? Факти тижня, 18.04

0 Комментировать

Скелі Каппадокії у будь-кого розбудять фантазію. Одні схожі на застиглі хвилі, інші – на кам’яних велетнів, треті – на загадкових тварин. Як же утворились такі дивовижні форми? За даними геологів, колись тут відбулось виверження трьох вулканів. Коли гаряча лава зіткнулася із водою, місце перетворилося на марсіанську пустелю.

Згодом над нею попрацював вітер – головний скульптор природи. Коли сюди прийшли люди, то збагнули, що вулканічний ґрунт дуже м’який, і почали копати печери для житла.

Турецька Каппадокія неймовірна. Всі знають про тамтешні повітряні кулі. Але є інший бік – таємничий. Репортаж з восьмого дива світу привіз Артем Куля.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

18.04.2021 20:49

Ведущие канала

    Пока нет материалов ...

Смотрите на ICTV


Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: