Video: Розсекречення документів Генштабу та повернення наших кораблів з РФ. Факти тижня, 17.11

Сьогодні зранку Росія почала процедуру повернення наших військових кораблів, які захопила у листопаді минулого року у Чорному морі. Катери Бердянськ і Нікополь, а також судно Яни Капу взяли на буксир російські кораблі. Вивели з керченського порту. Близько 12 за Києвом вони пройшли під Керченським мостом. Передача відбулася в районі Алупки. Там Бердянськ, Нікополь та Яни Капу чекали наші буксири та рятувальне судно. Які супроводять звільнені кораблі в Одесу. Чому окупанти перед поверненням відбуксували українські судна на ремонтний завод? І як із захопленими кораблями пов'язане скандальне рішення Печерського суду? Матеріал Олександра Мельникова.

Розсекречення документів Генштабу та повернення наших кораблів з РФ. Факти тижня, 17.11

0 Комментировать

Сьогодні зранку Росія почала процедуру повернення наших військових кораблів, які захопила у листопаді минулого року у Чорному морі. Катери Бердянськ і Нікополь, а також судно Яни Капу взяли на буксир російські кораблі. Вивели з керченського порту. Близько 12 за Києвом вони пройшли під Керченським мостом. Передача відбулася в районі Алупки. Там Бердянськ, Нікополь та Яни Капу чекали наші буксири та рятувальне судно. Які супроводять звільнені кораблі в Одесу.
Чому окупанти перед поверненням відбуксували українські судна на ремонтний завод? І як із захопленими кораблями пов’язане скандальне рішення Печерського суду? Матеріал Олександра Мельникова.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

17.11.2019 19:32

Ведущие канала

    Пока нет материалов ...

Смотрите на ICTV


Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: