ICTV - Разом краще

Video: Спецоперація Путіна. Чи загрожує Україні вторгнення біженців і «кадебістів»? Факти тижня, 21.11

Градус напруги між Москвою і Заходом дедалі зростає. Нарощування військ біля українських кордонів, союзна держава Росії та Білорусі, а також міграційний шантаж Європи. Усе це нова гібридна війна Путіна, в якій ризикує постраждати Україна. Але як саме Кремль може використати нас у своєму хитрому плані? Цього тижня кілька тисяч мігрантів знову намагалися прорвати білорусько-польський кордон. Така картина може стати цілком реальною і для України. Та чи вдасться нам втримати цей натиск - дивіться у сюжеті Олени Зоріної.

Спецоперація Путіна. Чи загрожує Україні вторгнення біженців і «кадебістів»? Факти тижня, 21.11

0 Комментировать

Градус напруги між Москвою і Заходом дедалі зростає. Нарощування військ біля українських кордонів, союзна держава Росії та Білорусі, а також міграційний шантаж Європи.

Усе це нова гібридна війна Путіна, в якій ризикує постраждати Україна. Але як саме Кремль може використати нас у своєму хитрому плані?

Цього тижня кілька тисяч мігрантів знову намагалися прорвати білорусько-польський кордон. Така картина може стати цілком реальною і для України. Та чи вдасться нам втримати цей натиск — дивіться у сюжеті Олени Зоріної.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

21.11.2021 20:16

Ведущие канала

    Пока нет материалов ...

Смотрите на ICTV


ВВЕРХ
Вверх

    Сообщить об опечатке

    Текст, который будет отправлен нашим редакторам: