ICTV - Разом краще

Video: Вибори до Держдуми. Навіщо Путін заводить у парламент бойовиків з Донбасу? Факти тижня, 19.09

У Росії пройшли вибори до Держдуми, які тривали три дні. На них вперше за десятки років відмовилися приїжджати міжнародні спостерігачі через відверті факти фальсифікації. Постійні порушення стали нормою на виборчих дільницях. А цьогоріч у нечесних виборах навіть задіяли жителів окупованої частини України. До Ростовської області привезли власників паспортів громадянина РФ з Донбасу. Як Кремль використовує українців у своїх цілях та чим закінчилися вибори до Держдуми - дивіться у сюжеті Максима Крапівного.

Вибори до Держдуми. Навіщо Путін заводить у парламент бойовиків з Донбасу? Факти тижня, 19.09

0 Комментировать

У Росії пройшли вибори до Держдуми, які тривали три дні. На них вперше за десятки років відмовилися приїжджати міжнародні спостерігачі через відверті факти фальсифікації.

Постійні порушення стали нормою на виборчих дільницях. А цьогоріч у нечесних виборах навіть задіяли жителів окупованої частини України. До Ростовської області привезли власників паспортів громадянина РФ з Донбасу.

Як Кремль використовує українців у своїх цілях та чим закінчилися вибори до Держдуми — дивіться у сюжеті Максима Крапівного.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

19.09.2021 19:54

Ведущие канала

    Пока нет материалов ...

Смотрите на ICTV


ВВЕРХ
Вверх

    Сообщить об опечатке

    Текст, который будет отправлен нашим редакторам: