Video: Захоплення заручників у Луцьку. Постановка чи реальний теракт? Факти тижня, 26.07

У вівторок зранку, чоловік, що назвався Максим Плохой - захопив рейсовий автобус у Луцьку з пасажирами. Вимоги висунув дивакуваті. Приміром, аби можновладці публічно закликали подивись стрічку Земляни. Це доволі відомий документальний фільм про жорстоке поводження із тваринами. Захоплення автобусу він назвав перформансом. Врешті, сам пішов здаватися поліції. А за хвилину для чогось почався штурм спецназу. Чому спеціальний Антитерористичний центр СБУ відпочатку не вів цю справу? Чому з терактом працювала поліція? Відповіді на всі запитання у Луцьку, по гарячих слідах, розбирав Максим Крапівний.

Захоплення заручників у Луцьку. Постановка чи реальний теракт? Факти тижня, 26.07

0 Комментировать

У вівторок зранку, чоловік, що назвався Максим Плохой – захопив рейсовий автобус у Луцьку з пасажирами. Вимоги висунув дивакуваті. Приміром, аби можновладці публічно закликали подивись стрічку Земляни. Це доволі відомий документальний фільм про жорстоке поводження із тваринами.

Захоплення автобусу він назвав перформансом. Врешті, сам пішов здаватися поліції. А за хвилину для чогось почався штурм спецназу. Чому спеціальний Антитерористичний центр СБУ відпочатку не вів цю справу? Чому з терактом працювала поліція? Відповіді на всі запитання у Луцьку, по гарячих слідах, розбирав Максим Крапівний.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

26.07.2020 19:11

Ведущие канала

    Пока нет материалов ...

Смотрите на ICTV


Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: