ICTV - Разом краще

Video: Армагедон у лікарнях. Чи вистачить ліжок і кисню? Факти тижня, 24.10

Число госпіталізацій б'є рекорди. На станціях швидкої допомоги фіксують рекордну кількість звернень. Про все це міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко доповідав цього тижня у Верховній Раді. Міністр у Раді сказав, що нам можна переобладнати під коронавірус інші відділення. І збільшити число ліжок на третину. Але це буде зроблено за рахунок інших пацієнтів. Ситуація по лікарнях геть не однорідна. Десь ще є ліжка, десь — вже справжній армагедон. І скрізь не вистачає медичного персоналу. Загальну картину Володимир Рунець зібрав у рубриці Короновини.

Армагедон у лікарнях. Чи вистачить ліжок і кисню? Факти тижня, 24.10

0 Коментувати

Число госпіталізацій б’є рекорди. На станціях швидкої допомоги фіксують рекордну кількість звернень. Про все це міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко доповідав цього тижня у Верховній Раді.

Міністр у Раді сказав, що нам можна переобладнати під коронавірус інші відділення. І збільшити число ліжок на третину. Але це буде зроблено за рахунок інших пацієнтів.

Ситуація по лікарнях геть не однорідна. Десь ще є ліжка, десь — вже справжній армагедон. І скрізь не вистачає медичного персоналу. Загальну картину Володимир Рунець зібрав у рубриці Короновини.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

24.10.2021 19:28

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: