ICTV - Разом краще

Video: Кремлівський план. Чи продумує Путін повномасштабну війну? Факти тижня, 28.11

Західних ЗМІ продовжують публікувати докази нарощування військової сили біля українських кордонів. Напруги додала стаття одного з ключових кремлівських ідеологів Владислава Суркова. Цього тижня він опублікував опус, у якому заявив: Росія не втратила своїх імперських амбіцій, а розширення територій — її історична традиція. Не випадково Канада вже розглядає можливість посилення своєї військової місії в Україні. І навіть не виключає, що перекине у Чорне море військовий корабель та деякі винищувачі. Розгортатись в Україні готується і британський підрозділ з 600 бійців. Словом, все тривожніше. То перебільшена загроза чи ні? І які інтереси у цій грі мають найбільші країни світу? Андрій Борис роз'яснить, що відбувається.

Кремлівський план. Чи продумує Путін повномасштабну війну? Факти тижня, 28.11

0 Коментувати

Західних ЗМІ продовжують публікувати докази нарощування військової сили біля українських кордонів. Напруги додала стаття одного з ключових кремлівських ідеологів Владислава Суркова. Цього тижня він опублікував опус, у якому заявив: Росія не втратила своїх імперських амбіцій, а розширення територій — її історична традиція.

Не випадково Канада вже розглядає можливість посилення своєї військової місії в Україні. І навіть не виключає, що перекине у Чорне море військовий корабель та деякі винищувачі.

Розгортатись в Україні готується і британський підрозділ з 600 бійців. Словом, все тривожніше. То перебільшена загроза чи ні? І які інтереси у цій грі мають найбільші країни світу? Андрій Борис роз’яснить, що відбувається.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

28.11.2021 19:43

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: