ICTV - Разом краще

Video: Секрети діамантів. І які скарби заховані в Україні? Факти тижня. 03.10

Із лопатами, кирками, виделками, і навіть голіруч вони копирсаються у землі. Так сотні шукачів скарбів полюють на алмази. Саме в Африці видобувають дві третини усіх алмазів світу. Бізнес, який  щороку приносить мільярди доларів. Каблучки, намиста, сережки. Але вони приносять не лише достаток. В чому секрет такої шаленої популярності? Чи існує прокляття діамантів? Як донька генсека Брєжнєва - Галина - була пов’язана з ювелірною мафією? І коли в Україні почнеться діамантова лихоманка – виявляється у нас є місця, де це багатство закопане. Матеріал Олени Зоріної.

Секрети діамантів. І які скарби заховані в Україні? Факти тижня. 03.10

0 Коментувати

Із лопатами, кирками, виделками, і навіть голіруч вони копирсаються у землі. Так сотні шукачів скарбів полюють на алмази. Саме в Африці видобувають дві третини усіх алмазів світу. Бізнес, який  щороку приносить мільярди доларів. Каблучки, намиста, сережки. Але вони приносять не лише достаток.

В чому секрет такої шаленої популярності? Чи існує прокляття діамантів? Як донька генсека Брєжнєва – Галина – була пов’язана з ювелірною мафією? І коли в Україні почнеться діамантова лихоманка – виявляється у нас є місця, де це багатство закопане. Матеріал Олени Зоріної.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

03.10.2021 21:36

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: