ICTV - Разом краще

Video: Велике ядерне будівництво в Україні. Чи подешевшає електрика? Факти тижня, 12.09

Цього тижня агентство Bloomberg повідомило, що Газпром планує розпочати подачу природного газу по Північному потоку-2 до Німеччини вже 1 жовтня. А як же технічна сертифікація газогону? Дозволи? Це ж усе обмежується санкціями. Але судячи з усього це буде просто предметом наступних політичних торгів і газового шантажу. Газ, взагалі, дороге задоволення для вироблення електроенергії та тепла. А в Україні ж завжди була вагома альтернатива — атомна енергетика. А чому в Україні такі високі тарифи, якщо країна має дешеву електрику від АЕС? Це що змова? Ми вирішили знайти відповідь. На закритий об'єкт Атомну станцію - вирушив Олександр Візгін.

Велике ядерне будівництво в Україні. Чи подешевшає електрика? Факти тижня, 12.09

0 Коментувати

Цього тижня агентство Bloomberg повідомило, що Газпром планує розпочати подачу природного газу по Північному потоку-2 до Німеччини вже 1 жовтня. А як же технічна сертифікація газогону? Дозволи? Це ж усе обмежується санкціями. Але судячи з усього це буде просто предметом наступних політичних торгів і газового шантажу.

Газ, взагалі, дороге задоволення для вироблення електроенергії та тепла. А в Україні ж завжди була вагома альтернатива — атомна енергетика. А чому в Україні такі високі тарифи, якщо країна має дешеву електрику від АЕС? Це що змова? Ми вирішили знайти відповідь. На закритий об’єкт Атомну станцію – вирушив Олександр Візгін.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

12.09.2021 20:10

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: