ICTV - Разом краще

Video: Як зміцнити імунітет під час третьої хвилі коронавірусу? Факти тижня, 10.10

Третя хвиля пандемії накриває Україну швидше, ніж прогнозувалося. Цього тижня ми перетнули позначку в 16 тисяч нових випадків за день. Тому, якщо ви ще не встигли вакцинуватися, без варіантів треба зміцнювати імунітет. І це також не буде зайвим навіть тим, хто щеплення від коронавірусу вже зробив. Бо в жовтні та листопаді на нас чекає грип та ГРВІ. Як ефективніше прокачати свій імунітет? Що радять лікарі та народна медицина? І які диво-рецепти насправді фейк? Усе, що вам треба знати, щоб зустріти віруси у всеозброєнні, розкаже Артем Куля.

Як зміцнити імунітет під час третьої хвилі коронавірусу? Факти тижня, 10.10

0 Коментувати

Третя хвиля пандемії накриває Україну швидше, ніж прогнозувалося. Цього тижня ми перетнули позначку в 16 тисяч нових випадків за день.

Тому, якщо ви ще не встигли вакцинуватися, без варіантів треба зміцнювати імунітет. І це також не буде зайвим навіть тим, хто щеплення від коронавірусу вже зробив. Бо в жовтні та листопаді на нас чекає грип та ГРВІ.

Як ефективніше прокачати свій імунітет? Що радять лікарі та народна медицина? І які диво-рецепти насправді фейк? Усе, що вам треба знати, щоб зустріти віруси у всеозброєнні, розкаже Артем Куля.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

10.10.2021 19:25

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: