ICTV - Разом краще

Video: Жіночий призов. Чи покличуть жінок у армію? Факти тижня, 26.12

Почнемо з новації, яка під фінал року просто збила з ніг мільйони українських жінок, яким сказали - готуйся до служби в армії. Ніхто нікого не мобілізовує і не призиває в армію. Поки що. Мова лише про військовий облік, на який мають стати жінки певних професій. Щоправда, їх список такий широкий, що охоплює практично усіх. Ухильники платитимуть штрафи. Що це означає для кожної з нас? Що планують робити з такою кількістю резервісток? Чи навчатимуть їх чомусь? Валерія Черненко з'ясувала перші подробиці.

Жіночий призов. Чи покличуть жінок у армію? Факти тижня, 26.12

0 Коментувати

Почнемо з новації, яка під фінал року просто збила з ніг мільйони українських жінок, яким сказали – готуйся до служби в армії.

Ніхто нікого не мобілізовує і не призиває в армію. Поки що. Мова лише про військовий облік, на який мають стати жінки певних професій. Щоправда, їх список такий широкий, що охоплює практично усіх. Ухильники платитимуть штрафи.

Що це означає для кожної з нас? Що планують робити з такою кількістю резервісток? Чи навчатимуть їх чомусь? Валерія Черненко з’ясувала перші подробиці.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

26.12.2021 19:03

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: