УКР
УКР

Video: Мінування і псування. Як проходять вибори до ВР? Факти тижня, 21.07

Отже, о  восьмій ранку в країні відкрилися близько 30 тис. виборчих дільниць.  Це безпрецедентно швидка виборча кампанія. На момент  її оголошення у деяких партій була тільки назва. А ЦВК не мала жодної уяви, як все організувати у такі терміни. Врешті, витративши практично 2 млрд гривень, Україна достроково обирає новий парламент. Центральна виборча комісія зареєструвала усього за списками і по мажоритарці - 5980 кандидатів в депутати. До парламенту увійдуть 424. А не 450. Бо частина округів припадає на окуповані території. Деталі дізнавався Олександр Візгін.

Мінування і псування. Як проходять вибори до ВР? Факти тижня, 21.07

0 Коментувати

Отже, о  восьмій ранку в країні відкрилися близько 30 тис. виборчих дільниць.  Це безпрецедентно швидка виборча кампанія. На момент  її оголошення у деяких партій була тільки назва. А ЦВК не мала жодної уяви, як все організувати у такі терміни.

Врешті, витративши практично 2 млрд гривень, Україна достроково обирає новий парламент. Центральна виборча комісія зареєструвала усього за списками і по мажоритарці – 5980 кандидатів в депутати. До парламенту увійдуть 424. А не 450. Бо частина округів припадає на окуповані території. Деталі дізнавався Олександр Візгін.

21.07.2019 19:10

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору