ICTV - Разом краще
  • Головна
  • Проекти
  • Відео
  • Онлайн
16.06.2021 17:12
Поділитися

Телеведуча та керівниця проєкту “Факти тижня. 100 хвилин” на ICTV Оксана Соколова отримала відзнаку “За заслуги перед Збройними силами України”

Телеведуча та керівниця проєкту “Факти тижня. 100 хвилин” на ICTV Оксана Соколова отримала відзнаку “За заслуги перед Збройними силами України”

Телеведуча та керівниця проєкту “Факти тижня. 100 хвилин” Оксана Соколова отримала відзнаку Головнокомандувача ЗСУ – “За заслуги перед Збройними силами України”. 

Ця нагорода має для мене особливу вагу. І хоч вона персональна – приймаю її від імені усієї команди “Фактів тижня”

зазначила ведуча.

Команда телевізійного тижневика, який є визнаним лідером інформаційно-аналітичного простору, від 2014-го року робить все, що в її силах, аби підтримати захисників України. Від того  моменту, як репортери “Фактів тижня” збирали поранених бійців у полях під Іловайськом  – до сьогоднішніх репортажів про новітню українську зброю, представлену на найпрестижнішій світовій виставці у Дубаї.

Телеведуча та керівниця проєкту “Факти тижня. 100 хвилин” на ICTV Оксана Соколова отримала відзнаку “За заслуги перед Збройними силами України” / 3 фотографії

Я пишаюсь нашими військовими кореспондентами, які побували у  всіх найгарячіших точках війни на Донбасі. Вели репортажі з-під обстрілів та окопів, з військових заводів,  конструкторських бюро та полігонів.

Ми від першого дня нападу на Україну не чекали спеціального наказу. Ми просто щодня робили все можливе на своєму, інформаційному фронті. І намагалися підтримати наші  ЗСУ.

А ЗСУ, для мене, це,  перш за все,  люди. Люди, які вражають силою характеру та  духу, – підсумувала Оксана Соколова.

Нагороду вручив Начальник Генштабу ЗСУ Сергій Корнійчук – під час церемонії випуску у Школі Стратегічного Архітектора Києво-Могилянської бізнес-школи.  Оксана Соколова щойно завершила там курс навчання.

 

Примітка. Нагрудним знаком “За заслуги перед Збройними силами України” нагороджуються військовослужбовці, працівники ЗС України, громадяни України за значний особистий внесок у справу розбудови і розвитку ЗС України, зміцнення співробітництва у військовій, науковій, соціальній, культурній та інших сферах життєдіяльності ЗС України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

16.06.2021 17:12Дивіться на ICTV

ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: