ICTV - Разом краще
23.03.2020 13:16
Поділитися

ОКСАНА СОКОЛОВА РОЗПОВІЛА ПРИГОЛОМШЛИВІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

ОКСАНА СОКОЛОВА РОЗПОВІЛА ПРИГОЛОМШЛИВІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Ведуча та автор програми «Факти тижня. 100 хвилин» на ICTV поділилася з українцями вражаючими даними про коронавірус. Вона продемонструвала дві ілюстрації, перша з яких показує скільки людей, інфікованих Covid-19, можуть потрапити до реанімації, а друга – як зросте число заражених, якщо своєчасно не запровадити карантин.
«З тисячі людей, які можуть заразитися, 900 – одужають дуже легко. Лише 100 матимуть симптоми серйозного грипу – температуру, сухий кашель, біль у м’язах. У 15 буде двостороння пневмонія і їм буде потрібна лікарня й кисень. Тільки 5 потраплять в реанімацію», – заначила ведуча ICTV.
Соколова розглянула цю статистику на прикладі Іспанії. В країні мешкає приблизно 40 мільйонів людей і, використовуючи попередні дані, госпіталізації з киснем імовірно потребуватимуть приблизно 600 тисяч. Якщо усі ці люди захворіють одночасно, то їм просто не вистачить ліжок, адже їх всього 200 тисяч. А хворих втричі більше.

Україна, за кількістю населення, схожа до Іспанії. У нас 12 тисяч лікарняних ліжок, готових прийняти хворих на коронавірус. Це офіційні дані. 12 тисяч проти 600 тисяч потенційно інфікованих

На другій ілюстрації Оксана Соколова показала, як буде розвиватися епідемія коронавірусу в будь-якій країні. Якщо карантин запровадити не в перший же день, коли була загроза, а всього на один день пізніше, то кількість заражених зросте на 40%.

«Давайте не будемо розраховувати в цій ситуації на владу, медицину, тому що дуже багато залежить від нас. І все, що ми можемо зробити сьогодні – це не допустити швидкого розповзання епідемії. Залишайтеся вдома і будьте здорові», – підвела підсумок Соколова.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

23.03.2020 13:16Дивіться на ICTV

ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: