12.05.2022 17:19
Поділитися

Команда «Фактів тижня» на ICTV запустила проєкт про європейську підтримку України

Команда «Фактів тижня» на ICTV запустила проєкт про європейську підтримку України

Дайджест про щоденну європейську підтримку України виходить щонеділі у рамках загальнонаціонального марафону. Проєкт отримав назву «Євротиждень».

Посилання на перший випуск

Ще до повномасштабного вторгнення Росії в Україну діяло понад 200 проєктів, фінансованих ЄС. Вони допомагали у різних секторах економіки та гуманітарної сфери: надавали консультації, фінанси, устаткування та обладнання. Все, що сприяло просуванню та реалізації реформ в Україні. Після вторгнення ця велетенська група підтримки Європейської Комісії разом з Представництвом ЄС в Україні, переорієнтували свою діяльність. Перед обличчям масової міграції українців та гуманітарних катастроф усі ресурси пішли на екстрену допомогу Україні. Від облаштування центрів для біженців до надання техніки для розбирання завалів.

Ми знаємо, що ЄС робить багато для нашої підтримки. Ми щодня чуємо, що допомоги йде багато. Але це загальні слова і цифри, нехай і багатомільйонні. Ми ж хочемо показати, що стоїть за кожним євроцентом. Що конкретно робить для українців кожен проєкт. Щодня. Про це наш «Євротиждень»

– говорить Оксана Соколова, керівниця редакції публіцистичних проєктів каналу ICTV.

Також по темі: “Історичні факти”: новий проєкт “Фактів тижня” на ICTV

Дайджест запущений у партнерстві з комунікаційним проєктом ЄС «EU NEIGHBOURS east», і також буде містити інформацію про можливості та різноманітні програми підтримки для українців, які надає ЄС у ці непрості часи.

12.05.2022 17:19

Топ-відео

Гарячі матеріали

Ведучі каналу

Дивіться на ICTV

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ